Армійське спорядження складається з безлічі елементів. Кожен важливий. Не існує необов’язкової деталі, від якої можна відмовитися.
Військові окуляри-не пафосний аксесуар, а нагальна необхідність. Вони захищають очі від пилу і сміття, осколків, навіть куль. Серед цивільних вони популярні теж — популярність запиту тактичні окуляри київ купити це підтверджує.
Вид
Тактичні окуляри бувають чотирьох основних видів. Найпростіший варіант-Стрілецькі. Вони практично не відрізняються від звичайних окулярів. Від влучень збоку вони не захищають. Передбачається, що мета і стрілок будуть зберігати нерухомість.
Балістичні окуляри нагадують Стрілецькі конструкцією, але тут все набагато серйозніше. Вони виготовляються відповідно до жорстких вимог і забезпечують куди кращий захист. Скло зазвичай витягнуті, щоб хоча б частково захистити очі з боків.
Тактичні окуляри у вузькому сенсі більше нагадують маску. Лінза одна, що закриває обидва ока.
Тримається захист не на дужках, а на гнучкому амортизуючому ремені. Виріб надійно захищає очі з усіх боків і не сковує рухів.
Протиосколкові — найнадійніший захист. Вони оберігають очі практично від будь-яких загроз. З точки зору форми ближче до тактичних — єдина лінза на гнучкому ремінці.
Вибір
Як вибрати захисні окуляри? Спирайтеся на передбачуване використання. Військові і спецслужби не використовують Стрілецькі, рівень захисту маленький, так що ними користуються охоронці і спортсмени.
Підходять вони і для повсякденного носіння. Балістичні окуляри призначені для стаціонарних стрілецьких позицій. Будете переміщатися? Потрібні тактичні. Страйкбольні окуляри відносяться саме до цього типу, адже в грі потрібно активно рухатися, і ймовірність, що кулька потрапить в око збоку, велика.
Протиосколкові окуляри-прерогатива військових. Вони дорогі, а рівень захисту занадто високий для цивільних осіб, тактичних цілком достатньо. Купівля такого спорядження себе не виправдовує.
Окремо потрібно поговорити про лінзи. Якщо у вас хороший зір, вибирайте прості. Є порушення?
Підберіть військові окуляри з діоптріями. Приціл вони замінити не можуть-людям з нормальним зором носити лінзи з діоптріями безглуздо.
Колір лінз-важливий параметр. Прозорі використовуються в умовах низької освітленості. Димчасті, навпаки, на яскравому світлі і в снігові дні (щоб не зліпило). Жовті лінзи роблять контури предметів різкіше. Зелені допомагають розглядати найдрібніші деталі, але не дуже зручні в лісі.