В Україні кожний власник бізнесу повинен отримати юридичну адресу. Саме вона дозволить отримувати та відправляти офіційну кореспонденцію.
Отримати юридичну адресу в Україні буде легко, якщо знати про деякі правила. Роздивимося покрокову інструкцію, що дозволить вам впоратися з питанням.
Вибір приміщення
Перед тим, як отримати юридичну адресу, потрібно обрати приміщення. Наприклад, це може бути орендований офіс або ж приміщення, що належить вам на праві власності. До того ж, можна скористуватися нежитловим приміщенням, але воно повинне відповідати актуальному законодавству.
Договір оренди або документи на власність
Якщо ви бажаєте орендувати приміщення, потрібно укласти договір оренди з його власником. У договорі прописують всі головні умови. Це термін оренди, розміри плати, права сторін та їх обов’язки. Якщо у вас є власне приміщення, підготуйте пакет документів, які підтвердять ваше право власності.
Підготовка документації
Варто зібрати деякі папери, які потрібні для реєстрації юридичної адреси. Це копія паспорта та ІПН власника/керівника компанії, копія договору оренди або ж свідоцтво про право власності на приміщення. Також знадобиться документ, який підтвердить право на користування приміщенням. Наприклад, це може бути акт прийому-передачі.
Реєстрація адреси
Зверніться до місцевого органу реєстрації юридичних осіб. Це може бути як державний реєстратор, так и центр, де надають адміністративні послуги. Передайте спеціалістам пакет документів, куди входить заява про реєстрацію юридичної адреси, а також документи, які перераховані у попередньому пункті.
Отримання виписки з реєстру
Коли переданий вами пакет паперів буде перевірений, ви отримаєте виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Саме в ній і буде зазначена ваша зареєстрована юридична адреса.
Оформлення податкової адреси
Обов’язково повідомляйте податкову службу про те, що у вас нова юридична адреса. Це можна зробити як під час подачі звітності, так і окремо, заповнивши відповідну форму за зразком.
Використання юридичної адреси
Після отримання всіх необхідних документів і реєстрації, ви можете використовувати цю адресу для ведення бізнесу, укладання договорів та отримання кореспонденції.
Тепер ви знаєте, як отримати юридичну адресу в Україні. Якщо виникають питання або складнощі, звертайтеся за допомогою до спеціалістів!